Bizi Tanıyın

Yıldızlar Eğitim Organizasyon Şirketi, 1994 yılından beri hizmetlerine başarıyla devam etmektedir. Diğer faaliyetlerinin yanında, kurucularının eğitim kökenli olması nedeniyle asıl ilgi alanı olarak eğitim belirlenmiştir.

2002-2005 yıllarında, yetişkin eğitimini hedefleyen İSMEK projesini başarı ile yürütmüştür.

Yine bir yetişkin eğitim faaliyeti olan KO-MEK projesinin de 2005 yılından 2011 yılına kadar sorumluluğunu üstlenmiş ve projedeki başarılı çalışmaları ile dikkat çekmiştir.

2005 yılından itibaren, bir gençlik eğitim projesi olan BAYGEM çalışmalarının da sorumluluğunu üstlenen Yıldızlar Eğitim bu projeyi hâlen başarılı bir şekilde yürütmeye devam etmektedir.

Ayrıca; hizmet içi eğitimler, seminerler, sergi organizasyonları, kültür gezileri de şirketimizin çalışmaları arasında yer almaktadır. Sorumluluğunu üstlendiğimiz kurumlarda, amaçlarına uygun seminerler organize edilmektedir.

Yıldızlar Eğitim; bilinçli bir nesil yetiştirmek ve yetişkinleri de daha nitelikli hale getirerek ülke kalkınmasına katkıda bulunmalarını sağlamak için gerçekleştirdiği çalışmaların gururunu yaşamaktadır.

‘Aldığımız her iş kendi işimiz, yaptığımız her iş referansımız’ prensibiyle hareket eden şirketimiz, üstlendiği her işte takdir edilmiş, bu sayede iş sürekliliğini ve memnuniyetini elde etmiştir.

Her geçen gün hizmet kalitesini ve çeşitliliğini artırarak sürekli kendini yenileyen Yıldızlar Eğitim, birikimi, disiplini ve kalitesiyle daha iyiyi sunmak ve yeni hedeflere ulaşmak gayesiyle çalışmalarına devam etmektedir.