Konferans

MesneviGrand Cevahir Otelde “Kalpsiz Bir Dünyada Aile’yi Yeniden Düşünmek” konulu konferans organizasyonunu gerçekleştirmekle birlikte bir çok konferans organizasyonlarımız da devam etmektedir.

Panel

İstanbul ve birçok ilde düzenlemiş olduğumuz panel organizasyonlarımıza yakın zaman önce İstanbul Grand Cevahir Otel'de gerçekleştirdiğimiz, yöneticiliğini Doç. Dr. Mustafa Tekin’in Yaptığı Nazife Şişman, Abdurrahman Arslan, Prof. Dr. Celallettin Vatandaş ve Prof. Dr. Burhanettin Can’ın konuşmacı olarak katıldığı "Aileyi Yeniden Düşünmek" konulu panel organizasyonunu ekledik.

Sempozyum

İstanbul Grand Cevahir Otel ve Berr Otel'de “Kalpsiz Bir Dünyada Aile’yi Yeniden Düşünmek” konulu sempozyum organizasyonunu gerçekleştirmekle birlikte birçok sempozyum organizasyonlarımızla faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Danışmanlık

Danışmanlık hizmetimizi; bir kişi, kurum yada kuruluşa belirlenmiş uzmanlık alanıyla ilgili saha çalışmalarını da kapsayacak şekilde yön verme, bilgi verme şeklinde gerçekleştirmekteyiz.

Sergi

Sergi organziasyonlarımızı İstanbul,Kocaeli ve daha birçok ilde başarıyla gerçekleştirdik.

Tiyatro Gösterileri

Tiyatro gösterileri organizasyonlarımızı İstanbul Bağlarbaşı, Başakşehir ve Bayrampaşa ilçelerinde, Kocaeli'de ise Gebze ilçesinde gerçekleştirdik. Tiyatro Gösterileri organizasyonu çalışmalarımız diğer illerde de yapılmak devam etmektedir.

Aile Hekimliği I. Aşama Uyum Eğitimi Organizasyonu

T.C. İstanbul Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü idaresince planlanan Aile Hekimliği I. Aşama Uyum Eğitimi organizasyonunu 2007 yılında gerçekleştirdik.